O televizi

Televize Pelhřimov TV vznikla 17. září 2014 v 17:00. Navázala na předchozí regionální video projekty. Proto se v archívu můžete ojediněle setkat s videem, které vzniklo před rokem 2014. Videa jsou z 99 procent vlastní výroby. Zbývající jedno procento jsou videa převzatá od diváků nebo z tiskových zpráv. Projekt dlouho fungoval pod hlavičkou Pelhřimovského magazínu (web - Facebook). Vznik samostatné Facebookové stránky Pelhřimov TV (Pelhřimov TV) proběhl 6. května 2019 a na něj už jen logicky, 21. listopadu 2019, navazuje vznik samostatného webu. Poslední změna uzavírající letošní novinky je nové logo Pelhřimov TV 22. listopadu 2019.

Pelhřimov TV má široké regionální zaměření a pokrývá celé Pelhřimovsko. Jen v Humpolci funguje pod regionálním názvem Humpolec TV (Humpolec TV). Obsah: Hudba, sport, památky, příroda, tiskové konference, dny otevřených dveří, poutě, motorismus a mnoho dalšího.

Videa, která přesahují dál za Pelhřimov (například Jindřichův Hradec, Jihlava, Tábor, Praha...), najdete pod připravovanou značkou Regiony TV (Regiony TV).

Pelhřimov TV mimo záznamů vysílá také občas živě z různých akcí. Toto vysílání můžete sledovat pouze na Facebookové stránce - Pelhřimov TV (Pelhřimov TV). Kompletní archív pořadů je uložen na YouTube - Pelhřimov TV.

Pelhřimov TV spolupracovala nebo stále spolupracuje s dalšími televizními programy v České republice:

Děkuji Miroslav Galko - Pelhřimov TV.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum